FavoriteLoadingAdd to favorites

Kalk Gidelim (HD – 720p – 1080p) Tüm Bölümler indir

STAFF Film’in yapımcılığın*ı yaptığı yeni bir dizi projesi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kalk Gidelim ismiyle tanıtım fragmanı çıkan Kalk Gidelim izleyeicilerde büyük merak uyandırdı. Trt 1’in yeni sezondaki boşluğunu Kalk Gidelim isimli yeni dizi doldurmaya hazırlanıyor. Hazırlıkları tamamlanan çekimleri devam eden Ufuk Özkan’ın başrolde olduğu Kalk Gidelim 18 kasım cumartesi akşamı saat 20:00’da Trt 1 ekranlarında başlayacak.

Kalk Gidelim Dİzisi Konusu

Ailesinden ayrılıp İstanbul’a yerleşen Mustafa Ali sahip olduğu şirketin iflas etmesi sebebiyl*e zenginlik düşmanı karısı ve lük hayat sürmüş çocuğuyla birlikte köye dönmek zorunda kalır. Zengin hayatı süresince ailesiyle bağını kesen Mustafa Ali’nin köye tekrar dönüşü köy halkında ve ailede nasıl bir etki yaratacak?

Kalk Gidelim Dizisi Oyuncuları

Ufuk Özkan (Seyfettin Dal)
Yakışıklı oyuncu 11 Nisan 1975 Almanya doğumlu olan türk asıllı oyuncudur. İlk tel-evizyon deneyimini 2000 yılında Çiçek Taksi dizisine konuk oyuncu olarak başlamıştır. Daha sonra ise 2003 yılından itibaren 2016’ya kadar aktif bir oyunculuk deneyimi vardır. En popüler olduğu dizi ise filmini çektiği Aile İşi dizisi olmuştur. Son olarak geçtiğimiz sezon Hayat Ba*zen Tatlıdır’da Şerif Müdür karakterine hayat vermiştir.


Tüm Bölümler ve Formatlar Tek Klasör Linktedir..


http://turbobit.net/download/folder/2064642


http://turbobit.net/2sprnofx6wf2.html
http://turbobit.net/esvn4iy7i13m.html
http://turbobit.net/pmaq9yssyf0j.html


Etiketler: , , ,
39
Yorumlar