FavoriteLoadingAdd to favorites

Güneşi Beklerken 47.Bölüm (01.06.2014) DVBRip XviD – Tek Link İndir

 

 
Kerem’in zor kararı
 
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, hey*ecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.
 
Dizinin bu bölümünde; Kerem, Göyazı’ya gidiyor ve zor bir karar onu bekliyor. Kalbi ve aklı hala Kerem’de olan Zeynep, kendini düğün hazırlıklarına verir. Bora, onu yalnız bırakmaz ve yardım eder. Can ve Yağmur ise Kerem ile Zeynep’i barıştırmak için kafa kafaya verirler. İkilinin aklına gelen bir plana Sedat ve Merve de dahil olunca ekip tamamlanır. Geriye bir tek Kerem’i ikna etmek kalır.
 
Cihan, Demet ile evlenip Gölyazı’ya yerleşeceğini Melis’e yüz yüze söyle*mek ister. Ancak bunları Melis’e söylemek hiç de kolay değildir. Annesi ile konuşan Kerem ise bir karar vermiştir. Sevim, Kerem’i kararından vazgeçirmeye çalışır. Babasının günlüğünü okuyan Barış ise öğrendikleri karşısında şaşkındır. Vicdanın sesini dinleyen Jale, Ahmet’i arayarak Zeynep ile Kerem’i kaçıranın Mehmet Varol olduğunu söyler.
 
Melis’ten şüphelenen Aksel ise onu köşeye sıkıştırır. Aksel, Melis’in Kerem’in yanına karavana gittiğini öğrenmek üzeredir. Kerem’i karşısında gören Zeynep ise bunun gerçek oldu*ğuna inanamaz. Tüm ekip nefeslerini tutmuş, Zeynep ile Kerem’in barışacağını beklemektedir. Aslında Kerem ise Zeynep’e kendini affettirmeye değil, veda etmeye gelmiştir.
 
Jale’den öğrendikleri karşısında harekete geçen Ahmet, Mehmet’e randevu verir. Barış ise Güneş’in peşine düşer. Çiçeği burnunda çift Demet ve Cihan’ı ise kötü bir sürpriz beklemektedir.
 
 
 
 
Referans Linklerimden Premium Alıp Son Hızda Beklemeden İndirin
 

Etiketler: , , ,
26
Yorumlar